- Garmin

Цена
€39 99 / 78 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Бъдете стилни и готови за спорт с тази регулируема каишка за Вашия съвместим Garmin часовник. Просто махнете старата и поставете новата.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 18 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Graphite / Slate |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125-205 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Бързоосвобождаваща се каишка – Graphite с Slate (18 мм) 010-12932-0E
Сменете каишката на вашия Garmin часовник за секунди с тази оригинална бързоосвобождаваща се силиконова каишка. Елегантният двуцветен дизайн в Graphite и Slate придава модерен вид, като същевременно осигурява комфорт и издръжливост за цял ден.
Ключови Предимства
- Бързо освобождаване — Без инструменти; сменяйте каишките моментално за всеки повод.
- Премиум силикон — Мек, гъвкав и устойчив на пот за активен начин на живот.
- Сигурно прилягане — Прецизно формована ширина от 18 мм осигурява плътна връзка с вашия Garmin часовник.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Garmin |
| Материал | Силикон |
| Ширина | 18 мм |
| Съвместимост | Garmin часовници с 18 мм каишки |
| Тип закопчаване | Тока |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчива | Да |
| Цвят | Graphite / Slate |
| Десиен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- 1 x Garmin Бързоосвобождаваща се каишка (Graphite с Slate)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




